Loading...
Akce
- 16%
Krabička na zákusky 10ks 15 x 10 x 10 cm - Scrumptious

Krabička na zákusky 10ks 15 x 10 x 10 cm - Scrumptious

Krabička na zákusky s rozměry 12 x 12,5 x 6 cm. Motiv motýlci.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 30.9.2026

135 Kč
113 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Treat Boxes, menší verze našich stále oblíbených krabiček na jídlo na párty. Baleno po 10 kusech v sáčku s hlavičkou. Dodává se v plochém balení, snadno se otevírá a je uzavřeno a utěsněno postranními poutky. Po složení mají tyto pamlskové krabičky rozměry 12 x 12,5 x 6 cm.

Technické parametry

Kategorie: Taštičky, kelímky a krabičky
Krabičky a kelímky
Výrobce Scrumptious
EAN 5016064097660
Kód produktu 395.904

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další zboží s tématem motýlů

Cukrové zdobení motýlci 50g - FunCakes

Cukrové zdobení motiv motýlci ve veselých barvách. V balení 50 g.

71 Kč
142 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Vykrajovátko Motýlek - Smolík

Vykrajovátko ve tvaru motýlka na perníčky nebo sušenky.

27 Kč

Skladem > 10 ks

Vykrajovátko Motýlek - Smolík

Praktické vykrajovátko na cukroví ve tvaru motýlka s rozměry 3 x 2 cm

27 Kč

Skladem poslední 1 kus

Dekorace z jedlého papíru Motýlci modří (8 ks)

Dekorace z jedlého papíru ve tvaru motýlů. V balení 8 ks.

51 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Jemný motýl 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení jemný motýl od I love cakes. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
-14 %
Cukrové zdobení žlutí motýli 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení žlutí motýli 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení motýli žlutí. Balení 80 g.
64 Kč
55 Kč
68.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks